Kim jesteśmy?

polimedia, agencja PR, agencja marketingu, agencja PR warszawa, agencja marketingu warszawaJesteśmy grupą specjalistów w dziedzinie marketingu, public relations i szkoleń w ujęciu tradycyjnym oraz internetowym, którzy przez wiele lat zdobywali doświadczenie w międzynarodowych korporacjach. Naszym celem jest optymalizacja efektów przy jednoczesnej elastyczności cenowej.

Wiemy, że wizerunek to jeden z najcenniejszych atutów, szczególnie w czasach szybkich zmian rynkowych i rosnącej konkurencji. To  jak długoterminowa  lokata, która przyniesie nadzwyczajne zyski.

Dlatego zajmujemy się kreowaniem i utrzymaniem pożądanego wizerunku firm, ludzi, produktów czy usług, w celu uzyskania przewagi konkurencyjnej w dynamicznie rozwijającym się otoczeniu. Słuchamy, proponujemy i działamy. Efektywnie, elastycznie i adekwatnie. Żadnych obietnic bez pokrycia.

Zarządzamy działaniami informacyjnymi skierowanymi do różnych grup docelowych dla uzyskania ich zrozumienia i akceptacji. Koncentrujemy się na nawiązaniu stałych relacji z mediami i zbudowaniu prawidłowo funkcjonujących procedur komunikacji z otoczeniem zewnętrznym. Inicjujemy także inne działania niestandardowe wpływające na wzrost świadomości i rozpoznawalności marki.

Wiadomo, że na wizerunek i zaufanie pracuje się latami, a można je stracić w jednej chwili, dlatego lepszy dobry wizerunek niż zła reputacja.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu!

Reklama
Ten wpis został opublikowany w kategorii Polimedia i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.